• 1 z 3
 

Houpací kůň - pro nejmenší

 

Houpací kůň - pro nejmenší

Dostupnost Doručení za 10-14dnů
1 799 Kč
   
Kód produktu 2113
Kategorie Houpací kůň
 
  • NOVÝ DESIGN - krásný bílý kůň s růžovou hřívou byl navržen s ohledem na nejmenší děti, když jsou tradiční koně stále příliš velcí a dítě na nich nemůže sedět samo. Houpání na koni je pro batole zábava a má pozitivní vliv na nervový systém. Stimuluje rozvoj motorické koordinace a rovnováhy.
  • PROFILOVANÉ SEDADLO - houpací kůň má široké, tvarované sedadlo, na kterém může dítě pohodlně odpočívat. Všude kolem je pokryta měkkou výplní, která zajistí pohodlné hraní pro dítě .
  • MUSIC - hračka má vestavěný reproduktor, ze kterého vychází veselá melodie příjemná pro ucho . Zvukový systém je napájen bateriemi, které by měly být umístěny v adaptéru umístěném v břiše. Píseň zahájí levé ucho koně.
  • PRACOVNÍ DÍLNA - hračka je vyrobena z měkkého a na dotek příjemného plyše a její rukojeti a tyčky jsou vyrobeny z lakovaného dřeva. Tyče byly vhodně profilovány, aby se zabránilo převrácení hračky.
  • SPECIFIKACE - barva: bílá a růžová; věk: od 18 měsíců - bude potvrzeno; maximální zatížení: až 30 kg; napájecí zdroj: LR 44 x3 (součástí balení); rozměry (délka / šířka / výška): 70/28 / 50cm; hmotnost koníku: 3,15 kg; hmotnost s obalem: 4,25 kg.

 

Fenomenálně krásný houpací kůň, vyrobený v růžových a bílých barvách, byl navržen s ohledem na nejmenší děti, když jsou tradiční koně stále příliš velcí a dítě na nich nemůže sedět samo.

Hračka je vyrobena z měkkého a na dotek příjemného plyše . Houpací kůň má široké, tvarované sedadlo, na kterém může dítě pohodlně odpočívat . Všude kolem je pokryta měkkou výplní, která zajistí pohodlné hraní pro dítě.

Vhodné tvarování tyčí brání tomu, aby se kůň nadměrně houpal, což by mohlo vést k pádu. Po stranách hlavy koně jsou dřevěné rukojeti, kterých se dítě může při houpání držet, a pod nimi podložky o které si může opřít nohy. Tyto prvky ovlivňují nejen pohodlí dítěte při hře na koni, ale také zvyšují jeho bezpečnost.

Kůň není jen skvělá hračka, ale také krásný prvek výzdoby místnosti.

Hračka má vestavěný reproduktor , ze kterého vychází veselá melodie; zvukový systém je napájen 3 bateriemi LR44 (jsou součástí dodávky) namontovanými v břiše.

Rocker je perfektní jako zařízení umožňující rozvoj koordinace pohybů dítěte, udržování rovnováhy a jednoduchou gymnastiku.

 

vyrobeno v eu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: